Chodzi o zakaz zawierania z nauczycielami umów zlecenia – czy organ dotujący ma prawo zakwestionować dotację wydaną na takie umowy? Zgodnie z art. 38 ust. 1 ustawy o finansowaniu zadań oświatowych (u.f.z.o.), organ stanowiący jednostki samorządu terytorialnego, w drodze uchwały,

Treść tylko dla zarejestrowanych Użytkowników.
Prosimy zaloguj się.