„W jaki sposób rozliczyć dotacje dla dziecka z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego w niepublicznym przedszkolu ogólnodostępnym i integracyjnym w świetle obowiązujących przepisów?” W art. 35 ust. 4 ustawy o finansowaniu zadań oświatowych określono, że dotacja, o której mowa w

Treść tylko dla zarejestrowanych Użytkowników.
Prosimy zaloguj się.