„Od 02.06.2018 r. obowiązuje nowe rozporządzenie dotyczące wycieczek szkolnych, ale wciąż pojawiają się wątpliwości, jak je prawidłowo interpretować. Kto może być opiekunem wycieczki? Jak powinien wyglądać regulamin wycieczki?” Zgodnie z § 9 ust. 1 rozporządzenia MEN w sprawie warunków i

Treść tylko dla zarejestrowanych Użytkowników.
Prosimy zaloguj się.